B'Call
Canlı destek hizmetinin yeri ise oldukça büyüktür. Mağazayı ziyaret eden müşteriler canlı destek ile her zaman mağaza ile iletişime geçebilmektedir. Sanal santral entegrasyonu ile otomatik sohbet oluşturabilir ve bu sayede daha fazla müşteri kazanılabilmektedir.
Uygulama hakkında

Pubox E-Ticaret Yazılımı ile B'Call Müşteri Hizmetleri Entegrasyonu ile kolaylıkla müşteri hizmetleri ağı oluşturulabilmektedir.

B’Call entegrasyonu ile kolaylıkla müşteri hizmetleri ağı oluşturulabilmektedir. Bunun yanı sıra mağazalar kendilerine ait bir müşteri hizmetleri ağı oluşturarak müşterilerine hizmet verebilmektedir. Canlı destek hizmetinin yeri ise oldukça büyüktür. Mağazayı ziyaret eden müşteriler canlı destek ile her zaman mağaza ile iletişime geçebilmektedir. Sanal santral entegrasyonu ile otomatik sohbet oluşturabilir ve bu sayede daha fazla müşteri kazanılabilmektedir.

B'Call Entegrasyonu Nasıl İşler?

Bir sanal santral entegrasyonu olan B’Call entegrasyonu ile online mağazalara canlı destek ve otomatik sohbet entegre edilmektedir. Entegrasyon ile canlı sohbet yaratılmaktadır ve ilgili mağazaya entegresi yapılmaktadır. Bu entegrasyon her türlü sosyal medya ağı için uygulanmaktadır.

Müşteriler ile gerçekleştirilen sohbetler bir süreç halinde otomatik olarak devam etmektedir.

Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

  • B’Call entegrasyonu ile müşterilere hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.

  • Müşteriler ile yapılan sohbetler anlık olarak takip edilmektedir.

  • Sosyal medya ağlarında kolaylık sağlayan bir entegrasyondur.

  •  Gelen aramalar tek bir ağdan kolaylıkla yönetilmektedir.

Genel Bilgiler
Eklenme Tarihi

19.03.2023

Güncellenme Tarihi

-

Eklenti Fiyatı

4000.00TL

Destek Bilgileri