Pubox Hakkında Daha Fazlasını Öğrenebilirsiniz.

Sadece firmamızın marka değeri ile değil, sunduğumuz referanslar ile de başarı öykümüzü sunmak istiyoruz.

Referanslarımız
Pubox E-Ticaret Yazılımı - Vizyon İkon

Vizyonumuz

Türkiye Pazarında doğru bilinen yanlış tabuları yıkarak, E-Ticaret sektörünün sadece satış amaçlı değil; marka değeri ile doğru orantılı olduğunu tüm kitlelere yaymayı amaçlamaktayız.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Misyon İkon

Misyonumuz

Devamlı yeni markalarla görüşmek değil, başarı öykümüze değer sağlayacak ve projeye inanan markalar ile iş birliği yoluna gitmektir.

Biz Kimiz?

E-Ticaret sadece kodlama ile değil; merak ve tecrübe ile başarıya ulaşır.

Pubox E-Ticaret Yazılımı sadece sanal mağaza üzerinden alışveriş gerçekleştirmek için değil, sunduğu projelerin tasarımı, içerik ve dijital pazarlama alanlarında da başarılı olması için tüm aşamaları müşterilerine aktarması için kurulmuştur. Her E-Ticaret sitesinin kuruluş amacı İnternetten daha fazla müşteriye ulaşmak veya mevcut müşterilerine avantajlar sağlamaktır. Aynı gün içerisinde sunulan projenin başarısı aynı gün içerisinde sonuçlanır.


Projelerimize; müşteri gözüyle bakmaktan kaçınarak iş birliği ile bu yola çıktığımızı düşünmekteyiz. E-Ticaret Yazılımı, Ürün Fotoğraf Çekimi, E-Ticaret Danışmanlığı alanlarında hizmet sunan Pubox; sonraki aşamalarda kreatif ajans rolünü üstlenmeyi hedeflemektedir. Farklı farklı firmalarla iletişime geçmeden tüm sonuçları tek bir noktadan analiz ederek sadece satışa odaklanması için alt yapımızı buna uygun biçimde şekillendirmekteyiz.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Hakkımızda