Pubox E-Ticaret Sistemleri - E-Ticaret Yazılımı Özellikleri

Profesyonel E-Ticaret Yazılımı Özellikleri

  • Sektöre özel Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Yazılımı sunuyoruz.

  • E-Ticaret Yazılımı'nda ihtiyaçlarınızı yanıtlıyoruz.

  • Sektörünüzde fark yaratan modüller sunuyoruz.

  • Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platformda topluyoruz.

  • 7/24 teknik destek yönetimi sunuyoruz.

  • Sektörünüzde başarınıza yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Genel Bakış

Yönetim Panelinde bulunan özelliklere genel bakış sağlayabilirsiniz.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Profesyonel Çözümler

Sürprize Şans Vermeyin

E-Ticaret Yazılımı hizmeti talep eden müşterilerin %50'si İnternet Sitesinde yenilikler oluşturmayı ve stratejilerini harekete geçirmeyi planlar. Kod ihtiyacınız olmadan stratejilerinizi hayata geçirmek istiyoruz.

E-Ticaret Yazılımı dört farklı iskeletten oluşur; Tasarım, yazılım, dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu. Her alanda isteklerinize değerlendirmek ve sektörel olarak ihtiyaçlarınızı tamamlayarak başarı öykümüzde sizinde yer almanızı, arzuluyoruz.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Tasarım Desteği

Profesyonel Tasarımlar

Bizlerde, E-Ticaret Sitesi sahipleri gibi internetten aktif olarak satış gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda sizlerin kısa - uzun vadeli ihtiyaçlarınızı tespit edebilmekteyiz. Fiziki ve Sanal satışın altın kuralı, doğru sunum gerçekleştirmekten geçmektir.

E-Ticaret Sitesi üzerinden müşterilerinize sunabileceğiniz tek argüman görseldir. Bu anlamda İnternet sitenizin tasarımının profesyonellikten bir adım daha ileri gitmesi gerekir. Sadece mobil uyumlu olması yetmez! Kitlelerinize güven vermeli ve kurumsal imajınıza destek sağlamalı.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Yardımcı Modüller

İhtiyacınıza Özel Modüller

"Gold paketinin, daha gold paketini seçerseniz platinium paket size küsebilir. Bu sebepten dolayıdır ki silver pakete ekstradan gold paket ekleyebilirsiniz" gibi karmaşık paket sistemine ihtiyacımız yok. İhtiyacınıza en uygun modülleri biz tespit ediyoruz. Bizim amacımız satışlarınıza katkı sağlayacak sistemi kurmak, E-Ticaret Sitesi sahiplerinin amacı ise; müşterilerine daha fazla vakit ayırmak.

Eklenti kütüphanemizde bulunan modüllerden, ihtiyaçlarınızı belirleyerek sisteminizi hazır hale getiriyoruz. Konut yaptırmak için mimar, E-Ticaret Sitesi sahibi olmak için yazılımcı olmanıza gerek kalmadan avantajlarımızı sunuyoruz.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Pubox Yönetici Paneli

Kolay Yönetici Paneli

Yönetici panelinde tasarım kurgusu ve yazılım kodlamaları; markalarımızın bir uzman olduğunu düşünerek kurgulanmıştır. Yönetici panelini farklı farklı kullanıcıların kullanacağını düşünerek oluşturulan tüm alanlar basitleştirilmiş ve alan bilgisi hakkında detaylı olarak bilgi sunulmaktadır. Yönetici panelinde kaybolmadan, alanların anlamlarını öğrenerek basit biçimde sitenizi yönetebilirsiniz.

Mobil uyumlu yönetici panelimiz aracılığıyla sipariş, ürün, kategori ve benzeri tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Ekstra uygulama indirmeden, paket satın almadan mobil cihazlardan da yönetim panelinin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Pubox E-Ticaret Yazılımı - Yardımcı Modüller

Fiziki Danışmanlık

İnternetten satış yapmak isteyen veya satışlarını arttırmak isteyen müşterilerimize daima teknik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Markamızın yaptığı her başarılı iş birliğinin bizler için önem arz etmektedir. Sektörel bazlı olarak anlaşma gerçekleştirdiğimiz markaların daima yükselişte olması için talep ve sorunları çözümlemekten mutluluk duyuyoruz.

E-Ticaret Sitesi üzerinden satış gerçekleştiren Pubox E-Ticaret Sistemleri markaların ihtiyaçlarını deneyimleyerek, yaşadığı ve yaşayacağı problemleri gerçek zamanlı olarak deneyimlemektedir.