Pubox'a Sıkça Sorulardan Bazıları

Aradığınız soruya cevap bulamıyorsanız o halde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret Sitesi satın almadan önce merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi ile Neler Yapılabilir?

E-Ticaret Yazılımı satın alarak ödemesini İnternet üzerinden yürüteceğiniz herhangi bir ürün / hizmet satışı gerçekleştirebilirsiniz. E-Ticaret Yazılımı sadece ürün satışı için değildir. Bu yazılım ile hizmet, dijital oyun, paket, hesap ve benzeri nesnelerin satışına imkan sağlar.

E-Ticaret Sitesi Lisans Bedeli Nedir?

Gelişen teknoloji ile beraber oluşturduğumuz sistem üzerinde her ay düzenli update (güncelleme) gerçekleşmektedir. Aynı zamanda dosyalarınızın saklı tutulduğu alan için ödeme talep edilir. Bu sebeple her paketin yıllık lisans bedeli için paket türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Hazır E-Ticaret Paketi Nedir?

Hazır Tema ve test edilmiş alt yapıyla beraber müşterilere maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilen e-ticaret paket türüdür. Hazır e-ticaret paketinin en büyük avantajı tüm fonksiyonlarının test edilmiş olmasıdır. Fakat Pubox kullandığı sistemlerde her müşteriye farklı tema seçeneği sunmaktadır.

Pubox E-Ticaret Paketi'nin Farkı Nedir?

Aynı sektörden 5 farklı müşteriye aynı tema veya aynı alt yapı ile hizmet sunulduğu durumda site sahipleri aynı alt yapıyı kullandıkları için rekabette zorluk yaşayabilir. Bu sebeple sunduğumuz tüm temalarda farklılıklar oluşturarak rekabeti alt yapı ile durdurmamaktayız!

Kurulum Desteği Sunuyor musunuz?

Paketi satın aldıktan sonra dosyalarınız sisteminize yüklenmektedir. İlk aşamada video ile eğitim yerine online bire bir olarak panel tanıtımını gerçekleştirerek taleplerinize yanıt vermeye çalışmaktayız. Site içerisine yükleyeceğiniz slider, banner, ürün görselleri ve benzeri ihtiyaçlarınıza destek olmaktayız.

Domain, Hosting veya SSL Hizmetlerine Ekstra Ücret Ödeyecek miyim?

Paket içerisinde barındırılan özellikler arasında domain, hosting veya SSL gibi sunucu taraflı isteklerinizde dahil olmaktadır. Ödediğiniz lisans ücreti de bu istekleriniz için tarafınızdan tahsis edilmektedir.

E-Ticaret Paketi Satın Aldıktan Sonra Ek Ücret Ödeyecek miyim?

Satın aldığınız paketi içeren tüm özelliklerle beraber teslim edilecektir. Ekstra modül siparişiniz bulunmamaktaysa herhangi ek ücret zorunda değilsiniz.

E-Ticaret Sitesini Kendi Hostingimde Barındırabiliyor muyum?

E-Ticaret Sitenizin yazılım ve tasarım alt yapısı Pubox Sunucularında barındırılmaktadır. Bu sebeple de e-ticaret sitenizi farklı hosting paketinde barındırmanız mümküm değildir.