Aras Kargo
Aras kargo entegrasyonu ile siparişler için kargo kodu ve barkod oluşturulmaktadır. Böylece kargo süreçleri rahatlıkla takip edilebilmektedir.
Uygulama hakkında

Pubox E-Ticaret Yazılımı ile Aras Kargo Entegrasyonu müşterilerinizin kargo takip numaralarını doğrudan paylaşabilirsiniz.

Aras kargo entegrasyonu ile alınan siparişler hızlı ve kolay bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. E-ticaret entegrasyonu internet alışverişlerinde satıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Aynı şekilde alıcılar için de bir kolaylığı bulunmaktadır. Aras kargo entegrasyonu ile siparişler için kargo kodu ve barkod oluşturulmaktadır. Böylece kargo süreçleri rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Aras Kargo Entegrasyonunun Yararları Nelerdir?

Aras kargo entegrasyonu ile e-ticaret üzerinden alınan siparişlerin kargo süreçleri kolay bir şekilde takip edilmektedir. Entegrasyon ile alınan sipariş otomatik bir şekilde oluşturulmaktadır ve satıcıya siparişin detayları iletilmektedir. Siparişe verilen kod ve fiş ise kargonun takibini yapmayı sağlamaktadır. Kargoyu hazırlayan satıcı kargo fişini kargoya ekleyerek kargonun yola çıkmasını sağlamaktadır. Kargonun kodu ile alıcı ve satıcı aynı anda siparişin durumunu kontrol edebilmektedir.

Aras Kargo Entegrasyonu Nasıl İşler?

Aras kargo ile entegrasyon sağlandığında satıcıyla ulaşan sipariş dakikalar içerisinde kargo hesabına ulaşmaktadır. Oluşturulan kod ve fiş satıcıya gönderilmektedir. Böylelikle alınan sipariş doğru bir şekilde hazırlanmaktadır ve alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya gönderilmektedir.

Kargonun yola çıkmasından itibaren alıcı ve satıcı kargonun kodu sayesinde siparişi takip edebilmektedir. Bu takip süreci kargonun teslim edilmesine kadar devam etmektedir. E-ticaret entegrasyonu bu kolaylığı sayesinde kargolar hızlı ve kolaylıkla takip edilebilir olmaktadır.

Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

  • Aras kargo entegrasyonu ile siparişler doğru bir şekilde satıcı ve alıcıya ulaştırılmaktadır
  • Siparişler kısa süre içerisinde satıcıya ulaşmaktadır.
  • Siparişler kısa süre içerisinde hazırlanıp fiş ile birlikte kargoya verilmektedir.
  • Siparişler kolay bir şekilde takip edilmektedir.
Genel Bilgiler
Eklenme Tarihi

19.03.2023

Güncellenme Tarihi

-

Eklenti Fiyatı

1500.00TL

Destek Bilgileri